Skip to content

HAKKIMIZDA

Bodrum için bir depodan daha fazlasını hayal ettik hayallerimiz artık gerçek oldu

30 yıl önce telsiz ve haberleşme alanında , Fezanet Haberleşme Sistemleri Ltd.Şti. olarak başladığımız ticari yolculuğumuza ,2000 yılında faaliyete geçirdiğimiz Bodrum Bekçisi Güvenlik Sistemleri ile başarılı ve güvenilir bir isim olarak devam ettik.

2015 yılında ise, Bizlerin ve Bodrum’un ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik BODRUM DEPO’yu hayata geçirerek , faaliyetlerimize bir yenisini daha ekledik.

Bu doğrultuda yılların bizlere kazandırdığı tecrübe ile ekonomik,güvenli ve profesyonel anlayış ile BODRUM DEPO’yu siz Bodrum’luların hizmetine sunduk.

Tüm bu süreç içerisinde,yaptığımız işi daha iyi ve profesyonel anlamda yapabilmek adına,Türkiye’deki ve dünyadaki rakiplerimizi inceleyerek,çağa ve teknolojiye uygun çözümleri Bodrum Depo olarak uygulamaya çalıştık ve çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

BODRUM DEPO, Bodrum’un ilk depolama tesisi olarak, günümüz şartlarında yaşam alanlarımızı daraltan fazlalıklara çözüm bulmak adına düşünülmüş bir depolama sistemidir.

Fazla olduğunu düşündüğünüz ev eşyası, hobi eşyası, yaz-kış araç lastikleri, ofis evrak ve ekipmanları vb. malzemelerinizi evinizin dışında güvenli ve ekonomik olarak depolayabileceğiniz alternatif bir alan olarak planlanmıştır. Bodrum Depo, hayatınızı arzu ettiğiniz rahatlıkta yaşayabilmeniz için, ihtiyacınız olan ekstra alanı,Depolama üniteleri ile sizlere sağlamaktadır.

Arşivlerinizi, ekipmanlarınızı veya stoklarınızı Bodrum Depo’daki, Depolama üniteleri’nizde güvenli ve ekonomik bir şekilde muhafaza edebilir, istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

2015 yılından bu yana ev eşyası, ofis eşyası ve ticari ürün depolama alanında hizmet veren şirketimiz depolama sektöründe geliştirdiği Depo oda sistemiyle eşyaların bağımsız bir alanda depolanmasını sağlamış ve bu alanda Bodrum’da bir ilki gerçekleştirmiştir. Eşyalarınıza İstediğiniz anda ulaşabilme olanağı sağlayan Bodrum’un merkezinde bulunan depolarımızda, eşyalarınız için tahsis edilen, odacıkların bulunduğu alanlarda 7/24 Kamera Kayıtlı Güvenlik sistemi mevcuttur.

Ev/Ofis eşyalarının bir kısmını ya da tamamını güvenli bir ortamda depolama ihtiyacı duyanlara sunulan, sistemli profesyonel bir eşya depolama hizmetidir. Kullanıcılar, talep ettikleri süre boyunca Depo kiralayabilirler. Eşya Depolama Hizmeti ’nin depolama fiyatları, depolanacak eşyaların uygun olduğu depolara göre değişmektedir.

Depolama sistemimiz, hem imalat, hem pazarlama firmalarının da tercih ettiği bir hizmettir. Eşyalarını saklamak üzere kendi depo maliyetlerini düşürdüğü için sektörde her geçen gün daha da büyük önem kazanmaktadır. Depolanmak üzere gelen eşyaların, eşya niteliği ve özelliğine göre uygun depoların kapısına kadar gidebilmesi ve indirilmesi ticari firmalar için de oldukça avantaj sağlamaktadır. Günümüzde klasik depo tanımının dışına çıkan modern çağa uygun hazırlanan depolarımızda, gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz güvenli, ekonomik ve kolay depolama hizmeti sunmak için varız.

Malzemeleriniz,ürünleriniz ve eşyalarınız ,24 saat kamera ile izlenen, alarm sistemi mevcut küf ve nem barındırmayan,ısıya ve soğuğa dayanıklı ,izolasyonu yapılmış bir alanda muhafaza edilmektedir. Periyordik olarak , haşere ve kemirgenlere karşı ilaçlaması programlı bir şekilde yapılmaktadır

Bodrum Depo’daki Depolama Ünitenizi, evinizin bir bölmesi, her zaman ihtiyacınız olan ekstra bir dolap ya da ambar olarak düşünebilir ve kullanabilirsiniz.
Ürünlerinizi depolamak için BODRUM DEPO’yu tercih ettiğinizde yüksek depo maliyetlerinden kurtulacak, ve ürünlerinizin bir yük otelinde konaklamasının rahatlığını yaşayacaksınız.
Eşyalarınızın en güvenli şekilde depolandığından artık emin olabilirsiniz. Eşya Depolama konusunda, sizler için en güvenli alanları yaratabilmek için Bodrum Depo ekibi olarak tüm gücümüzle çalışmaktayız.

10 Yıllık
Tecrübe

Evinizi, iş yerinizi, kıyamadıklarınızı, atamadıklarınızı, her şeyi DEPOLUYORUZ.
İhtiyacınıza uygun yüksek güvenlikli, sigortalı, çeşitli büyüklerde depolar ve depolama alanları sunuyoruz.

Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen Arayınız
Şimdi yazın
1
Merhaba! Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?